Շրջանային
Մրցաշար
ChessAcademy.am
Yerevan, Armenia
9-17 January
2018

Անդրանիկ Մարգարյանի 8-րդ հուշամրցաշարի կարգ լրացնողների անվանացանկ

 Ա4 10 պատանիներ
N Ազգանուն/անուն Քաղաք Միավոր Կարգ
1 Հովակիմյան Վաչե* Երևան 7.5 1-ին
2 Ղազարյան Նարեկ Էդգարի  Վեդի 7 2-րդ և 1-ին 
3 Ասատրյան Հայկ Լ.  Երևան 6 2-րդ 
4 Դավթյան Դավիթ Մ.  Աշտարակ 6 2-րդ 
5 Արամյան Աշոտ  Եղեգնաձոր 6 2-րդ 
6 Սաֆարյան Վահե  գ.Դարակերտ 6 3-րդ 
7 Միրզոյան Տիգրան  Երևան 6 2-րդ 
8 Դավթյան Դավիթ Արտակի  Վեդի 5.5 2-րդ 
9 Հարությունյան Տիգրան  Երևան 5.5 2-րդ 
10 Ասատրյան Հայկ Գ.  Երևան 5.5 2-րդ 
11 Աբելյան Անդրանիկ  Արտաշատ 5.5 2-րդ 
12 Բիսլամյան Մովսես  Վաղարշապատ 5.5 2-րդ 
13 Մանուկյան Ռոբերտ  Վաղարշապատ 5.5 2-րդ 
14 Մկրտչյան Նարեկ  Երևան 5.5 2-րդ 
15 Վարդանյան Մենուա  Երևան 5.5 3-րդ և 2-րդ 
16 Ասկանազյան Գոռ  Երևան 5.5 2-րդ 
17 Գալոյան Գևորգ  Երևան 5.5 2-րդ 
18 Հարությունյան Հայկ  Երևան 5.5 2-րդ 
19 Շահինյան Տիգրան  Երևան 5.5 3-րդ 
20 Սաֆարյան Գագիկ  Երևան 5.5 3-րդ 
21 Շտիկյան Հրանտ  Երևան 5.5 2-րդ 
22 Դաբաղյան Տիգրան  Երևան 5 2-րդ 
23 Սիմանովսկի Դավիթ  Երևան 5 3-րդ 
24 Հովահննիսյան Գուրգեն  Երևան 5 2-րդ 
25 Կրմենյան Գևորգ  Մասիս 5 3-րդ 
26 Բեկվերդյան Ռաֆայել  Երևան 5 2-րդ 
27 Աթանեսյան Ռուբեն  Մասիս 5 3-րդ 
28 Մուրադյան Դավիթ  Երևան 5 3-րդ 
29 Մարգարյանց Արեգ  Երևան 5 4-րդ 
30 Սանթրոսյան Աշոտ  Երևան 4.5 3-րդ 
31 Հարությունյան Սամվել Վ.  Երևան 4.5 3-րդ 
32 Խաչատրյան Արման  Երևան 4.5 3-րդ 
33 Աբգարյան Վահան  Վայք 4.5 3-րդ 
34 Հարությունյան Նարեկ  Երևան 4.5 3-րդ 
35 Չերքեզյան Գարեգին Երևան 4.5 3-րդ 
36 Հարությունյան Գոռ  Գավառ 4 4-րդի 1 բալ

 

Ա3 12պատանիներ
N Ազգանուն/անուն Քաղաք Միավոր Կարգ
1 Արշակյան Վրեժ  Եղվարդ 6 1-ին 
2 Արևյան Արայիկ*  Արմավիր 6 1-ին 
3 Բրուտյան Միշա*  Երևան 5.5 1-ինի 2-րդ բալ
4 Դավթյան Գոռ*  Արտաշատ 5.5 1-ին 
5 Մանուկյան Մխիթար  Երևան 5.5 1-ինի 1 բալ
6 Աբրահամյան Տիգրան  Երևան 5 2-րդ 
7 Կարաբաշյան Նարեկ  Արարատ 4.5 2-րդ 
8 Քոչարյան Էրիկ  Մխչյան 4 3-րդ 

 

Բ 12աղջիկներ
N Ազգանուն/անուն Քաղաք Միավոր Կարգ
1 Մխիթարյան Էմմա  Երևան 6 1-ինի 1 բալ
2 Ավագյան Նելլի  Հրազդան 5.5 2-րդ 
3 Մուրադխանյան Միլենա  Արտաշատ 5.5 2-րդ 
4 Կիրակոսյան Էլիզա  Երևան 5 2-րդ 
5 Անանիկյան Լիլի  Երևան 5 2-րդ 
6 Հովսեփյան Սյուզան  Երևան 5 2-րդ 
7 Գևորգյան Նռանե  Գյումրի 5 2-րդ 
8 Մուրադյան Ինեսա  Երևան 4.5 2-րդ 
9 Ղազարյան Սոնյա  Արմավիր 4.5 2-րդ 

Օգտակար հղումներ





Կազմակերպիչներ





Developed by 5165m Studio