Գրանցում

Նորություններ



2023-01-24    Կայծակնային շախմատի մրցաշար
Ս/թ. փետրվարի 11-ին, ժամը 12:00-ին Հայաստանի շախմատի ակադեմիան կազմակերպում է կայծակնային շախմատի մրցաշար: Մրցաշարին կարող են մասնակցել առնվազն III կարգ ունեցող շախմատիստները: Մասնակիցների մուտքավճարը սահմանվում է. Վճարումը պետք է կատարել Հայաստանի շախմատի ակադեմիայում՝ ՄԳ, ՄՎ, ՖՎ, ԿՄԳ - անվճար III կարգ - 3000 ՀՀ դրամ  II, I կարգ – 2100 վարկանիշ ունեցող մա...
Ավելին


2023-01-18    Հայաստանի շախմատի պատանիների առաջնության երևանյան ընտրական փուլ
Ժամկետները՝ 20-28 փետրվարի 2023թ. Ժամակարգը՝ 90-ական րոպե մինչև պարտիայի ավարտը, յուրաքանչյուր քայլի համար 30 վայրկյան հավելումով՝ սկսած 1-ին քայլից: Անցկացման վայրը՝ Հայաստանի շախմատի ակադեմիա/հասցե՝ ք. Երևան Շևչենկո 34/: Առաջնությունն անցկացվելու է 5 առանձին խմբերով: Մուտքավճարը՝ 3000 ՀՀ դրամ Կանոնադրություն Մարզադպրոցները հայտերը լրացված պետք է ու...
Ավելին


2023-01-18    IV կարգի որակավորման մրցաշար
Ս/թ. հունվարի 30-ից փետրվարի 06-ը Հայաստանի շախմատի ակադեմիան կազմակերպում է IV կարգի որակավորման մրցաշար: IV կարգի մրցաշարը կայանալու է երկու տարիքային խմբերով - 1-ին խումբ՝ մինչև 8տ մասնակիցներ (2015թ. և բարձր), 2-րդ խումբ՝ առանց տարիքային սահմանափակումների: Մրցաշարերի օրեր / ժամեր          30 հունվարի – 1 տուր 16:00                                       ...
Ավելին


2023-01-16    Ավարտվեց Անդրանիկ Մարգարյանին նվիրված 13-րդ պատանեկան հուշամրցաշարը
 Անդրանիկ Մարգարյանին նվիրված 13-րդ պատանեկան հուշամրցաշարն այլևս հիշողություն է: Ստորև ներկայացնում ենք մրցանակակիրների անունները՝ Մրցաշար Ա1 /մինչև 18տ. պատանիներ և աղջիկներ/ 1-ին տեղ՝ Սուքիասյան Վահե 2-րդ տեղ՝ Շահինյան Վլադիմիր 3-րդ տեղ՝ Գալաջյան Արմեն  Մրցաշար Ա2 /մինչև 14տ. պատանիներ և աղջիկներ/ 1-ին տեղ՝ Պետրոսյան Տիգրան 2-րդ տեղ՝ Գյուրջինյան...
Ավելին


2023-01-15    Ավարտվեց Անդրանիկ Մարգարյանին նվիրված 13-րդ շրջանային հուշամրցաշարը
Ավարտվեց Անդրանիկ Մարգարյանին նվիրված 13 շրջանային մրցաշարը՝  միջազգային գրոյսմայստերի և միջազգային վարպետի նորմաներով: Միջազգային գրոյսմայստերի նորմայով մրցաշարում արդյունքները հետևյալն են՝  1-ին տեղ՝ Ամիրեզա Պուր Աղա Բալա 2-րդ տեղ՝ Բարդիա Դանեշվար 3-րդ տեղ՝ Սերգեյ Լոբանով  Միջազգային վարպետի նորմայով մրցաշարում արդյունքները հետևյալն են՝ 1-ի...
Ավելին





Developed by LAB64 LLC