Շրջանային
Մրցաշար
ChessAcademy.am
Yerevan, Armenia
8-16 January
2019
Գրանցում
Ժամանակացույց Օր1 Օր2 Օր3 Օր4 Օր5 Օր6 Օր7 Օր8 Օր9

Հանդիպման օր 9

2019-01-16
Տախտակներ
Ընտրեք խումբը Ա5 / Մ8 Ա4 / Մ10 Ա3 / Մ12 Ա2 / Մ14 Ա1 / Մ18 Բ / Մ12 աղջիկներ
Ա.Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշար - Ա5 8պ. 
Pairings/Results        
Round 9 on 2019/01/16 at 11:00        
Bo. Name Pts. Result  Pts. Name
1 Կարախանյան Վազգեն  6   8 Սողոմոնյան Տիգրան 
2 Աբրահամյան Նարեկ  7   Իբոյան Միքայել 
3 Հարությունյան Արման  6   6 Հարությունյան Գաբրիելա 
4 Օգանով Ալեքսանդր  6   6 Ղազարյան Ալեն 
5 Աղազարյան Ալբերտ    Յավրյան Արայիկ 
6 Սաֆարյան Վահե    Առաքելյան Մանվել 
7 Ավանեսյան Ալեքսանդր    Մարգարյան Արամ 
8 Մկրտչյան Մարիամ  5   5 Աղաբալյան Դանիել 
9 Աղեկյան Մարկ  5   5 Քոչարյան Վաչե 
10 Բոտոյան Արմեն  5   5 Բաղդասարյան Ֆելիքս 
11 Դավթյան Գեղամ  5   5 Դավթյան Դավիթ 
12 Թորոսյան Հայկ  5   5 Մուրադյան Արամ 
13 Խուրշուդյան Վարդգես  5   5 Ղազարյան Վահե 
14 Կարապետյան Գրիգոր  5   5 Դուրյան Դավիթ 
15 Մանուկյան Սերգեյ  5   Արղուշյան Սամվել 
16 Բավեյան Վարդգես    Մկրտչյան Տիգրան* 
17 Փափազյան Կարապետ    Դավթյան Ալեքս 
18 Խաչատրյան Արամ    Սարգսյան Վաչե 
19 Հարությունյան Վահե  4   4 Մանգալ  Այաան  
20 Հովհաննիսյան Դավիթ  4   4 Գևորգյան Էդգար 
21 Քոչարյան Սամվել  4   4 Թավաքալյան Անի 
22 Կարապետյան Գոռ  4   4 Միրզոյան Վարդան 
23 Մարգարյանց Արեգ  4   4 Բեգլարյան Համլետ 
24 Բայրամյան Ալեն*  4   4 Եղիազարյան Մերուժան 
25 Էլբակյան Վաչե  4   4 Սենեքերիմյան Ալեն 
26 Գրիգորյան Նարեկ*  4   4 Լուլուկյան Ռաֆայել 
27 Գասպարյան Բենիամին    4 Ստեփանյան Սևակ 
28 Թաթյան Մարատ    Թունյան Վազգեն* 
29 Մարգարյան Ալեքս    Հարությունյան Արմեն 
30 Հովհաննիսյան Հարություն    Շամյան Գրիգոր 
31 Ալեքսանյան Տիգրան  3   Վարոսյան Հայկ* 
32 Միքայելյան Աշոտ  3   3 Գրիգորյան Գրիգոր 
33 Կատվալյան Հրանտ*  3   3 Գևորգյան Լուիզա 
34 Կարապետյան Նարեկ  3   3 Մովսիսյան Վահե 
35 Խոսրոև Արամ*  3   3 Կարապետյան Սարգիս 
36 Հակոբյան Կարեն  3   3 Պողոսյան Արման 
37 Միսակյան Վահե  3   3 Բաղդասարյան Ալլա 
38 Սարգսյան Սերգեյ*    Հովհաննիսյան Ալեքսանդր 
39 Արզումանյան Դավիթ*    Մանուչարյան Սամսոն 
40 Վերդյան Էլեն*  2   2 Շեգունց Արթուր 
41 Ստեփանյան Արտյոմ  2   2 Խաչատրյան Վահագն* 
42 Սահակյան Դավիթ*  2   1 Օհանյան Դավիթ 
43 Ստեփանյան Անի*  1 0   bye

 

Ա.Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշար - Ա4 10պ. 
Pairings/Results        
Round 9 on 2019/01/16 at 11:00        
Bo. Name Pts. Result  Pts. Name
1 Հովակիմյան Վաչե    7 Դավթյան Դավիթ Արտ.* 
2 Ղարիբյան Տիգրան    7 Ղազարյան Նարեկ Էդ. 
3 Մախսուդյան Հայկ    Մուրադյան Արթուր 
4 Պետրոսյան Տիգրան Աղվ.  6   6 Պետրոսյան Համլետ 
5 Գրիգորյան Ալեն  6   6 Օղուլուկյան Արսեն 
6 Սիմոնյան Արման  6   6 Դաբաղյան Մանվել 
7 Աթոյան Ալբերտո  6   6 Ղարիբյան Միքայել 
8 Ծատուրյան Էդմոնդ  6   6 Ալեքսանյան Ռուբեն 
9 Պողոսյան Ալեն  6   Ալեքսանյան Արամե 
10 Դաբաղյան Տիգրան    Ղամբարյան Հրանտ 
11 Հարությունյան Հարություն    Ղուկասյան Վարդան 
12 Հովհաննիսյան Միքայել    Միրաքյան Կարեն 
13 Մկրտչյան Նարեկ    5 Ավետիսյան Դավիթ 
14 Աղաբեկյան Ալեքս  5   5 Մկրտչյան Վահագն 
15 Բաղմանյան Էդգար  5   5 Պողոսյան Մհեր 
16 Սիմանովսկի Դավիթ  5   5 Գյուրջինյան Վալտեր 
17 Առաքելյան Միշա  5   5 Գրիգորյան Վալերի 
18 Սիմոնյան Արտաշես*  5   5 Խաչատրյան Գագիկ 
19 Խաչատրյան Ժորա  5   5 Վարդանյան Մամիկոն 
20 Ավագյան Նարեկ  5   5 Կարապետյան Միքայել 
21 Բադալյան Աշոտ  5   5 Կրմենյան Գևորգ 
22 Դանիելյան Դանիել  5   5 Հայրապետյան Հակոբ 
23 Հովհաննիսյան Նարեկ  5   5 Բաբայան Նարեկ 
24 Ղազարյան Նարեկ Հ.  5   5 Բդեյան Վլադիմիր 
25 Մանուկյան Ռոբերտ  5   5 Մանուկյան Արսեն 
26 Մարտիրոսյան Կարեն  5   5 Սեդրակյան Արա 
27 Աբգարյան  Հենրի    Նազարյան Ռոբերտ 
28 Արզումանյան Ռոբերտ    Բիսլամյան Մովսես 
29 Խաչատրյան Դավիթ Գ.    Վարդանյան Մենուա 
30 Խաչատրյան Դավիթ Հ.    Այվազյան Մանվել 
31 Հարությունյան Զավեն    Կարապետյան Տիգրան 
32 Գրիգորյան Տիգրան    Մանուչարյան Էդգար 
33 Մարգարյան Վահան    Եսայան Կարեն 
34 Մելքոնյան Ռաֆայել    Թորոսյան  Վոլոդիա 
35 Միրզոյան Հովհաննես    Նավասարդյան Վաչագան 
36 Սաֆյան Լևոն    4 Թավաքալյան Խաչատուր 
37 Կարապետյան Սուրեն  4   4 Ասկանազյան Գոռ 
38 Ափունց Տիգրան  4   4 Խաչատրյան Արման 
39 Կուրղինյան Գագիկ  4   4 Գրիգորյան Դավիթ 
40 Դավթյան Դավիթ Մ.  4   4 Կալիկյան Գևորգ 
41 Սարգսյան Կարեն  4   4 Կարապետյան Ռոմանոս 
42 Ֆահրադյան Ներսես  4   4 Հայրապետյան Արթուր 
43 Մնացականյան Նարեկ  4   4 Կարապետյան Արմեն 
44 Յարազյան Տիգրան  4   4 Շահբազյան Սերգեյ 
45 Ադիրխաև Միխաիլ  4   4 Սայադյան Հարություն 
46 Անանյան Ալեքս  4   4 Սանթրոսյան Աշոտ 
47 Ասատրյան Վահե  4   4 Ավետիսյան Վաչե 
48 Հովհաննիսյան Հայկ  4   4 Գաբրիելյան Գնել 
49 Գալստյան Էրիկ  4   4 Օրուջյան Նարեկ 
50 Սևոյան Տիգրան  4   4 Իսկանդարյան Ռաֆայել 
51 Հակոբյան Յուրիկ    Հեպոյան Սերգեյ 
52 Ղափլանյան Ստեփան    Հարությունյան Նարեկ 
53 Մուրադյան Արա    Հակոբյան Նարեկ 
54 Չոմարյան Վահագն    Ղազարյան Երեմ 
55 Աբրահամյան Գագիկ    Մնացականյան Դավիթ 
56 Մուրադյան Արեն    Ասատրյան Ֆեդյա 
57 Պետրոսյան Պետրոս    Գյուլումյան Մինաս 
58 Ստեփանյան Տիգրան    Գրիգորյան Արամ 
59 Գևորգյան Արսեն    Խաչատրյան Նշան 
60 Մարտիրոսյան Լևոն Եր.    Հակոբյան Դանիել 
61 Իսպիրյան Արարատ  3   Շահինյան Տիգրան 
62 Ղուկասյան Վահան  3   3 Մամյան Էրիկ 
63 Մխիթարյան Հրանտ  3   3 Հայրապետյան Գարիկ 
64 Մանգալ  Սամի   3   3 Շահմիրյան Ռուբեն 
65 Աղաջանյան Բորիս  3   3 Մարտիրոսյան Լևոն Ար. 
66 Մկրտչյան Սամվել  3   3 Ավդալյան Նարեկ 
67 Տեր-Մկրտչյան Էմիլ  3   3 Բադալյան Նարեկ 
68 Քելեշյան Արթուր  3   3 Գասպարյան Սուրեն 
69 Գևորգյան Խաչիկ  3   3 Սարիբեկյան Տիգրան 
70 Սարիբեկյան Լևոն  3   3 Դավթյան Նորայր 
71 Չոբանյան Սամվել    Մուրադյան Ատոմ 
72 Մուսախանյան Վիկտոր    Խաչատրյան Անտոն 
73 Հարությունյան Ալբերտ    Պողոսյան Արարատ 
74 Միրզախանյան Արսեն    Մելքոնյան Սամվել 
75 Մկրտչյան Ռոբերտ    Սաֆարյան Համլետ 
76 Կարապետյան Լյովա  2   2 Մազմանյան Մհեր 
77 Հակոբյան Տիգրան  2   2 Մարտիրոսյան Նարեկ 
78 Վարդանյան Հարություն  2   2 Քոսակյան Մհեր 
79 Սարիբեկյան Էմիլ  2   Մկրտչյան Միքայել 
80 Մինասյան Դավիթ    1 Գյուրունյան Հայկազ 

 

Ա.Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշար - Ա3 12պ. 
Pairings/Results        
Round 9 on 2019/01/16 at 11:00        
Bo. Name Pts. Result  Pts. Name
1 Շահինյան Վլադիմիր    Հովյան Նիկոլայ 
2 Գրիգորյան Դավիթ    Կարապետյան Լևոն 
3 Քյարունց Արշակ  6   Ագասարով Բենիկ 
4 Ալեքսանյան Դավիթ  6   6 Հակոբյան Ռուբեն 
5 Հայրապետյան Էդգար  6   6 Օհանյան Երվանդ 
6 Անդրեասյան Էդգար  6   6 Զուռնաչյան Միհրան 
7 Հովհաննիսյան Արտյոմ  6   6 Մարկոսյան Արթուր 
8 Կուդրյաշև Էդգար    6 Նահապետյան Դավիթ 
9 Հովսեփյան Էդիկ    Աբելյան Անդրանիկ* 
10 Սարգսյան Կարո    Դավթյան Արա 
11 Գալոյան Համլետ*  5   5 Սաֆարյան Վլադիմիր 
12 Ստեփանյան Արարատ  5   5 Ստեփանյան Ալվարդ 
13 Գալստյան Նարեկ  5   5 Արևյան Արայիկ 
14 Գրիգորյան Էդվարդ  5   5 Գրիգորյան Վահե 
15 Իսրաելյան Վարդան  5   5 Արշակյան Վրեժ 
16 Կանդարյան Դավիթ*  5   5 Հակոբյան Մենուա 
17 Սայադյան Նարեկ  5   5 Մկրտչյան Համլետ 
18 Գևորգյան Դավիթ  5   5 Հարությունյան Տիգրան Վաչ. 
19 Սարգսյան Նարեկ  5   5 Խաչատրյան Էրիկ 
20 Հովհաննիսյան Հովհաննես*  5   5 Գևորգյան Տիգրան 
21 Ղիմոյան Նարեկ  5   5 Մկրտչյան Գոռ* 
22 Սուքիասյան Վահե  5   5 Նորոյան Ալբերտ 
23 Ղազարյան Դավիթ    Մկրտչյան Դավիթ 
24 Գալստյան Սարգիս    Պողոսյան Արամ 
25 Մելքոնյան Գրիգոր    Սարգսյան Էմիլ 
26 Ասատրյան Վոլոդիա*    Պողոսյան Հակոբ 
27 Ավետիսյան Արա    Վարդանյան Էմին* 
28 Բաղդասարյան Տիգրան    Օրդյան Ռաֆայել* 
29 Թարփոշյան Վարդան*    Մանուկյան Արմեն 
30 Սահակյան Վահե    Խալաֆյան Վաչե 
31 Սարգսյան Սլավիկ  4   4 Բրյան Սարգիս 
32 Հակոբյան Վալերի  4   4 Գեւորգյան Էմիլ* 
33 Զոհրաբյան Մկրտիչ  4   4 Մուշեղյան Էմիլ 
34 Ակուլյան Վոլոդյա  4   4 Իսրայելյան Արթուր 
35 Եղիազարյան Տիգրան  4   4 Խաչատրյան Համլետ 
36 Ավետիսյան Ավետ  4   4 Կնյազյան Արամ 
37 Հարոյան Տիգրան  4   4 Վանյան Օգանես 
38 Ասատրյան Աշոտ  4   4 Մակարյան Հայկ 
39 Նիկողոսյան Կարապետ  4   4 Ավետիսյան Միքայել 
40 Արամյան Գագիկ  4   4 Սաֆարյան Յուրի 
41 Մուրադյան Արսեն*  4   4 Բուռնազյան Էրիկ 
42 Բրուտյան Միշա    Հարությունյան Հայկ 
43 Կարապետյան Արսեն    Ղուլյան Տիգրան 
44 Աթանեսյան Ռուբեն    Մալխասյան Գևորգ 
45 Թիրաբյան Արայիկ    Ալեքսանյան Ալեքս 
46 Առաքելյան Անդրանիկ Կ.    Միսակյան  Անդրե* 
47 Խալաթյան Սարգիս    Առաքելյան Անդրանիկ Մ. 
48 Ղազարյան Արմեն    Ասատրյան Հայկ Գ. 
49 Ասատրյան Հայկ Լ.    Սահակյան Տիգրան 
50 Ավագյան Մհեր    Մնացականյան Շահեն 
51 Սանդիկով Մարկ    Գրիգորյան Ռոբերտ* 
52 Դուրգարյան Վահագն    Ասատրյան Արամ 
53 Սահակյան Հայկ    Եղիազարյան Միքայել 
54 Դավթյան Գարիկ  3   Սահակյան Գևորգ 
55 Նարգիզյան Գրիգոր  3   3 Գալստյան Արամե 
56 Շտիկյան Հրանտ  3   3 Աբրահամյան Վահան 
57 Բարսեղյան Գեորգի  3   3 Սաֆարյան Գոռ 
58 Բեկվերդյան Ռաֆայել  3   3 Սարգսյան Գևորգ 
59 Գալստյան Ռուստամ  3   3 Վարդանյան Տարոն 
60 Ոսկանյան Կարեն  3   3 Գասպարյան Արթուր 
61 Շիրինյան Ռոբերտ  3   3 Դաղունց Տիգրան 
62 Ջուլջյան Հարութ  3   3 Հարությունյան Արեն* 
63 Վլասով Արսեն  3   3 Մելքոնյան Կարեն 
64 Մանուկյան Ռաֆիկ    Աթոյան Միսակ 
65 Ամիրխանյան Կարո    Քյուփելյան Առնո 
66 Միրզոյան Տիգրան    Առաքելյան Գագիկ 
67 Նազինյան Լևոն    Հարությունյան Տիգրան 
68 Գալստյան Արմեն  2   2 Պետրոսյան Սերգեյ 
69 Խաչատրյան Արտյոմ  2   2 Մայիլյան Մհեր 
70 Հովհաննիսյան Էրիկ  2   Մաղաքյան Սուրեն 
71 Գևորգյան Գուրգեն    Նիկողոսյան Գոռ 
72 Գրիգորյան Սամվել  1 0   bye

 

A.Margaryan 9th Memorial- A2 U14     
Pairings/Results        
Round 9 on 2019/01/16 at 15:00      
Bo. Name Pts. Result  Pts. Name
1 Manukyan Sevak N.  7   6 Harutyunyan Gor 
2 Brutyan Hamlet  6   Babayan Rafayel 
3 Rostomyan Mikayel  6   6 Brutyan Levon 
4 Petrosyants Argishti  6   Galajyan Armen 
5 Khachatryan Narek S.    Sahakyan Aleks 
6 Gevorgyan Alen    Chatinyan Gagik 
7 Harutyunyan Meline  5   Abrahamyan Davit 
8 Gasparyan Erik R.  5   5 Petrosyan Tigran Sur. 
9 Mirzakhanyan Vahan  5   5 Arakelyan Denis 
10 Khalafyan Nare  5   5 Stepanyan Grisha 
11 Khachatryan Vigen  5   5 Makhmuryan Erik 
12 Pashikyan Rudolf    5 Melkonyan Koryun 
13 Palyan Artyom    Sargsyan Gor K. 
14 Grigoryan Hayk V.    Harutyunyan Avik 
15 Aleqsanyan Seyran    Sargsyan Narek L. 
16 Karapetyan Irina    Ghukasyan  Yervand 
17 Grigoryan Koryun    Vahanyan Levon 
18 Piliposyan Gor    Atoyan Gor 
19 Kyureghyan Elen    4 Suvaryan Robert 
20 Sargsyan Mkhitar  4   4 Askaryan Aneta 
21 Asatryan Arman G.  4   4 Ayvazyan Sargis 
22 Sargsyan Mikayel  4   4 Galstyan Arsen G. 
23 Karakhanyan Ruben  4   4 Bakunts Artur 
24 Stepanyan Rafayel M.  4   4 Botoyan Hayk 
25 Hovakimyan Suren    Shiroyan David 
26 Martikyan Narek    Tadevosyan Levon 
27 Karapetyan Alexander    Aghakhanyan Armen 
28 Philoyan Martik    Gyulambaryan Yuri 
29 Baghyan Van    Margaryan Mikayel* 
30 Stepanyan Manvel    Hovhannisyan Tigran 
31 Kudryashev Tovmas    Avetisyan Vahagn 
32 Goginyan Tamar  3   3 Davtyan Gor 
33 Ghandoyan Seyran  3   3 Minasyan Artak 
34 Sahakyan Syuzi  3   3 Hambardzumyan Sargis 
35 Tovmasyan Narek  3   3 Mirzoyan Aram A. 
36 Poghosyan Satenik  3   Baroyan Liza 
37 Meyroyan Nare    Daghunts Hayk 
38 Nikoghosyan Marlen    Fanarjyan Narek 
39 Tsaturyan Menua    Khachatryan Sahak 
40 Bernetsyan Ruzanna  2   2 Adashyan Milena 
41 Tsaturyan Tigran  2   2 Azizyan Armen* 
42 Antonyan Ararat  1 0   bye

 

A.Margaryan 9th Memorial- A1 U18     
Pairings/Results        
Round 9 on 2019/01/16 at 15:00      
Bo. Name Pts. Result  Pts. Name
1 Gevorgyan Albert    6 Manukyan Aleks 
2 Melikyan Gnel    6 Abgaryan Harutyun V. 
3 Chaqryan Erik    Ohanyan Emin 
4 Sahakyan Arman K.    Melkonyan Arshak 
5 Hakobyan Erik    5 Mikayelyan Mikael 
6 Hovhannisyan Mane  5   5 Hakobyan Eduard 
7 Avetisyan Suren  5   5 Vardanyan Aram 
8 Mitoyan Zhores  5   5 Hakobyan Norayr 
9 Manukyan Hayk T.  5   5 Stepanyan Hamayak 
10 Tumanyan Simon H.    Davtyan Arsen 
11 Khachatryan Mikael H.    Davtyan Lyova 
12 Khachatryan Veronika    Chakhoyan Artur 
13 Yarikov Artem    Kocharyan Hayk 
14 Karakeshishyan Alen  4   Vardanyan David A. 
15 Tovmasyan Karen  4   4 Hovakimyan Hrachik 
16 Sarukhanyan Hakob  4   4 Alikhanyan Artak 
17 Yedigaryan Asya  4   4 Avalyan Aramayis 
18 Mkhitaryan Vahagn  4   4 Agopyan Hayk 
19 Khublaryan Artur    4 Ghahramanyan Alen 
20 Grigoryan Suren    Ghukasyan Taron 
21 Nadanyan Kiti    Margaryan Roman 
22 Ayvazyan Poghos  3   3 Asryan Sergey 
23 Gasparyan Milena  3   3 Nurijanyan Hakob 
24 Harutyunyan Nane  3   3 Badalyan Seda 
25 Qaloyan Ishkhan  3   3 Gabrielyan David Ar. 
26 Stepanyan Sargis  3   3 Ghazaryan Garnik 
27 Hovhannisyan Razmik    3 Hakobyan Alik 
28 Hovhannisyan Vahe    Melkonyan Saro 
29 Harutyunyan Hamlet    2 Konjoryan Vahe 
30 Papazyan Vem    Stepanyan Stepan V. 
31 Misakyan Narek  1 0   bye

 

Ա.Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշար - Բ 12աղջ. 
Pairings/Results        
Round 9 on 2019/01/16 at 11:00        
Bo. Name Pts. Result  Pts. Name
1 Սարգսյան Լիլիթ    Միրզոյան Էլեն 
2 Մարտիրոսյան Զարուհի*  6   Մուրադյան Անահիտ 
3 Մխիթարյան Էմմա*  6   6 Հակոբովա Ալիսա* 
4 Պապիկյան Անահիտ    6 Առաքելյան Սյուզաննա 
5 Խաչատրյան Մարիամ*    Ասրյան Անուշ 
6 Հայրապետյան Նվարդ    Կարապետյան Անժելա* 
7 Ավագյան Նելլի    Հարոյան Նանե 
8 Գևորգյան Օլգա  5   5 Մկրտչյան Անահիտ 
9 Կրկյաշարյան Սոնա  5   5 Այվազյան Անուշ 
10 Կիրակոսյան Էլիզա  5   5 Ասլիբեկյան Նարինե 
11 Ավետյան Լյուսի  5   5 Պողոսյան Հասմիկ 
12 Ավետիսյան Անահիտ    5 Կասինյան Լիլիթ 
13 Մուրադխանյան Միլենա    Գալստյան Մարիա* 
14 Վերդյան Աշխեն    Եսայան Վիոլետա 
15 Սարգսյան Աննա    Խալաթյան Ռուզաննա 
16 Ղազարյան Նանե    Մելիքյան Լիլիթ 
17 Ղազարյան Սոնյա    Խաչատրյան Լիդիա 
18 Հովակիմյան Նարե  4   Սահակյան Ամալյա 
19 Անանիկյան Լիլի  4   4 Հակոբյան Լիանա 
20 Գրիգորյան Նելլի  4   4 Դավթյան Նարե 
21 Արշակյան Միլենա  4   4 Հարոյան Անի 
22 Թորոսյան Անահիտ  4   4 Սաֆարյան Աստղիկ 
23 Հակոբյան Էլինա  4   4 Քոչարյան Սոնա 
24 Մարգարյան Լալա  4   4 Ավետիսյան Անի 
25 Ստեփանյան Անջելինա    Հովհաննիսյան Գայանե 
26 Բադալյան Աննա    Ալեքսանյան Հասմիկ 
27 Ավագյան Մարգարիտա    Սողոմոնյան Էլեն 
28 Չիբուխչյան Մարիա  3   Սերգոյան Նարե 
29 Խոջյան Մերի  3   3 Նիկոլյան Լիլիա 
30 Չիբուխչյան Անգելինա  3   3 Թավաքալյան Նարե 
31 Հայրապետյան Էմմա  3   3 Նահապետյան Անի 
32 Սանասարյան Գոհար  3   3 Հարոյան Արփի 
33 Խաչատրյան Գայանե  3   3 Մեյրոյան Մանե 
34 Ղուլյան Մերի    3 Վարդանյան Արմենուհի 
35 Խաչատրյան Սերինե    Մարտիրոսյան Էլլա 
36 Ավդոյան Աստղիկ    2 Մկրտչյան Աննա 
37 Աղասարյան Մանե  2   2 Քամալյան Լիանա 
38 Դանիելյան Լիլիա  2   Ասատրյան Մարիա 
39 Տերյան  Լիլիթ  ½   Բարսեղյան Արաքսյա 

 

 

Նորություններ

2019-01-16    Անդրանիկ Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշար - փակման արարողություն
Տեղի ունեցավ Անդրանիկ Մարգարյանի հիշատակին նվիրված 9-րդ մրցաշարի փակման արարողությունը։  Հուշամրցաշարին մասնակցում էին շուրջ 650 պատանի շախմատիստներ ՀՀ բոլոր մարզերից, Արցախի Հանրապետությունից, Ռուսաստանից՝ տարբեր տարիքային խմբերով: Ընդհանուր մրցանակային ֆոնդը կազմում էր 2 050 000 ՀՀ դրամ: Մրցաշարերի բոլոր հաղթողները պարգևատրվեցին մեդալներով, պատվոգրերով և դրամակա...
Ավելին



2019-01-08    Մեկնարկեց Անդրանիկ Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշարը
Այսօր՝ հունվարի 8-ին, Հայաստանի շախմատի ակադեմիայում մեկնարկեց Անդրանիկ Մարգարյանի հիշատակին նվիրված 9-րդ մրցաշարը: Շվեյցարական մրցաշարին կմասնակցեն ավելի քան 640 շախմատիստներ Հայաստանից, Ռուսաստանից և Արցախից: Մրցաշարը կընթանա հետևյալ տարիքային խմբերով՝ Ա5 / Մինչև 8տ. Ա4 / Մինչև 10տ. Ա3 / Մինչև 12տ. Ա2 / Մինչև 14տ. Ա1 / Մինչև 18տ. Բ / Մինչև 12...
Ավելին



2018-01-18    Անդրանիկ Մարգարյանի 8-րդ հուշամրցաշար - փակման արարողություն
Տեղի ունեցավ Անդրանիկ Մարգարյանի հիշատակին նվիրված 8-րդ մրցաշարի փակման արարողությունը։  Հուշամրցաշարին մասնակցում էին շուրջ 750 պատանի շախմատիստներ ՀՀ բոլոր մարզերից, Արցախի Հանրապետությունից, Ռուսաստանից և Թուրքմենստանից՝ տարբեր տարիաքային խմբերով: Ընդհանուր մրցանակային ֆոնդը կազմում էր 2 000 000 ՀՀ դրամ: Մրցաշարերի բոլոր հաղթողները պարգևատրվեցին մեդալներով, պատ...
Ավելին



2018-01-16    Երևանի քաղաքապետի այցը Հայաստանի շախմատի ակադեմիա
Անդրանիկ Մարգարյանի 8-րդ հուշամրցաշարի շրջանակում Հայաստանի շախմատի ակադեմիա այցելեց Երևանի քաղաքապետ, Երևանի շախմատի ֆեդերացիայի նախագահ Տարոն Մարգարյանը:    ...
Ավելին



2018-01-13    Նախագահի այցը Հայաստանի շախմատի ակադեմիա
ՀՀ Նախագահ, Հայաստանի շախմատի ֆեդերացիայի նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր այցելեց Հայաստանի շախմատի ակադեմիա, հետևեց Անդրանիկ Մարգարյանին նվիրված 8-րդ հուշամրցաշարի ընթացքին:       ...
Ավելին



2018-01-09    Մեկնարկեց Անդրանիկ Մարգարյանի 8-րդ հուշամրցաշարը
Այսօր՝ հունվարի 9-ին, Հայաստանի շախմատի ակադեմիայում մեկնարկեց Անդրանիկ Մարգարյանի հիշատակին նվիրված 8-րդ մրցաշարը: Շվեյցարական մրցաշարին կմասնակցեն շուրջ 750 շախմատիստներ Հայաստանից, Արցախից, Ռուսաստանից և Թուրքմենստանից: Մրցաշարը կընթանա հետևյալ տարիքային խմբերով՝ Ա4 մրցաշար - մինչև 10տ. տղաներ  Ա3 մրցաշար -մինչև 12տ. տղաներ  Բ մրցաշար - մինչև 12 և 10...
Ավելին



2017-01-16    Անդրանիկ Մարգարյանի 7-րդ հուշամրցաշար - փակման արարողություն
Հունվարի 16-ին Հայաստանի շախմատի ակադեմիայում տեղի ունեցավ Անդրանիկ Մարգարյանի հիշատակին նվիրված 7-րդ մրցաշարի փակման հանդիսավոր արարողությունը։   Հուշամրցաշարին մասնակցում էին 760 պատանի շախմատիստներ ՀՀ բոլոր մարզերից, Արցախից, Վրաստանից և Շվեդիայից՝ տարբեր տարիաքային խմբերով: Ընդհանուր մրցանակային ֆոնդը կազմում էր 1 500 000 ՀՀ դրամ: Մրցաշարերի բոլոր հաղթողները պարգ...
Ավելին



2017-01-15    Նախագահ Սերժ Սարգսյանը դիտեց Անդրանիկ Մարգարյանին նվիրված հուշամրցաշարը
ՀՀ Նախագահ, Հայաստանի շախմատային ֆեդերացիայի նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր այցելեց Հայաստանի շախմատի ակադեմիա, հետևեց Անդրանիկ Մարգարյանին նվիրված 7-րդ հուշամրցաշարի ընթացքին: Հիշեցնենք, որ ակադեմիայի կողմից յոթերորդ տարին անընդմեջ անցկացվող հուշամրցաշարը ընթանում է տարբեր տարիքային խմբերով՝ կարող են մասնակցել մինչև 18 տարեկան պատանիներ և աղջիկներ: Ս.թ. հունվարի 8-ին...
Ավելին



2017-01-14    Երևանի քաղաքապետի այցը Հայաստանի շախմատի ակադեմիա
Այսօր՝ հունվարի 14-ին, Անդրանիկ Մարգարյանի հուշամրցաշարի շրջանակներում Հայաստանի շախմատի ակադեմիա այցելեց Երևանի քաղաքապետ, Երևանի շախմատի ֆեդերացիայի նախագահ Տարոն Մարգարյանը: Նա շրջեց բոլոր մրցաշարային դահլիճներով` հետևելով մասնակիցների խաղերին: Ամբողջական ֆոտոշարքը դիտեք այստեղ: ...
Ավելին



2017-01-08    Մեկնարկեց Անդրանիկ Մարգարյանի 7-րդ հուշամրցաշարը
Այսօր՝ հունվարի 8-ին, Հայաստանի շախմատի ակադեմիայում մեկնարկեց Անդրանիկ Մարգարյանի հիշատակին նվիրված 7-րդ մրցաշարը: Շվեյցարական մրցաշարին կմասնակցեն 760 շախմատիստներ Հայաստանից, Արցախից, Շվեդիայից և Վրաստանից: Մրցաշարը կընթանա հետևյալ տարիքային խմբերով՝ Ա4 մրցաշար - մինչև 10տ. տղաներ  Ա3 մրցաշար -մինչև 12տ. տղաներ  Բ մրցաշար - մինչև 12 և 10տ. աղջիկներ ...
Ավելին



2016-12-24    Անդրանիկ Մարգարյանի հուշամրցաշար 2017
2017թ. հունվարի 8-16-ը Հայաստանի շախմատի ակադեմիայում (հասցե՝ ք. Երևան, Շևչենկո 34) կանցկացվի Անդրանիկ Մարգարյանի 7-րդ հուշամրցաշարը: Մրցաշարին կարող են մասնակցել մինչև 18 տարեկան պատանիներ և աղջիկներ: Մրցաշարը կանցկացվի տարբեր տարիքային խմբերով, շվեյցարական մրցակարգով, 9 խաղափուլով: Մրցաշարի ընդհանուր մրցանակային ֆոնդը կազմում է 1 500 000 ՀՀ դրամ: Մրցաշարերի բոլոր հ...
Ավելին



Բոլոր նորությունները

Օգտակար հղումներ





Կազմակերպիչներ





Developed by 5165m Studio